hedar kargo
Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
mekap iş ayakkabıları

Marka

Stok

Sırala

				
				

				
				
				
				

							
						

Popüler Ürünler

Kategori Markaları

Tümünü Temizle

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.
Kredi Kartları

3M İş Güvenliği Malzemeleri

Çalışma hayatında belli bir takım riskler bulunmakla beraber, bu riskleri ortadan kaldırmak için profesyonel çalışmalar iyi bir sonuç vermiştir. İnsanların gerekli fiziksel ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirlenmekte birlikte, bunları karşılayan önemli yatırımların en iyi sonuçlarını görmek burada büyük bir fırsat yaratmaktadır. Elinizi, yüzünüzü hatta vücudunuzun herhangi bir yerini koruma noktasında, kaliteli 3M iş güvenliği malzemeleri seçeneklerinden yardım almak çok önemlidir.

Maske, gözlük, baret ve birbirinden farklı ürün çeşitlerinin yanı sıra, koruyucu malzemelerin her biri insan hayatında önemli bir noktayı işaret etmektedir. İşine sımsıkı bağlı olan ve performansını yükseltmek isteyen tüm çalışanlar için, kaliteli ürün standartları çok iyi bir fırsat yaratmaya devam etmektedir. Hem bu standartlardan faydalanmak hem de kalite ve avantajlardan istifade etmek için, kesinlikle sizin de gözden geçirmeniz gereken önemli sonuçlar vardır.

Çalışma esnasında karşınıza çıkabilecek kazları ve olumsuzlukları en aza indirmek amaçlı bu ürünler kullanılmaktadır. Sağlığı bozacak herhangi bir ortamda çalışıyor iseniz korunma ürünlerini kullanarak bu tehlikeden uzak durabilirsiniz mesela inşaat alanları gibi tehlikeli yerlerde çalışıyor iseniz baret kullanımı zorunludur. Kaynak işinde çalışıyor iseniz mutlaka kaynak maskesi kullanmanız gerekmektedir. Bu ürünleri iş yeri temin etmekle zorunlu çalışan ise kullanmakla zorunludur. Kuralla uyulmadığı taktir de hiç istenmeyen sonuçlar ortaya çıkacağı için 3M iş sağlığı ve güvenliği ürünleri iş yerinde bulundurulması ve kullanılması zorunlu ürünlerdir.

3M İş Sağlığı ve Güvenliği Malzemeleri

Bir iş yerindeki en büyük kural iş sağlığına ve güvenliğine dikkat etmektir. Bu kurala dikkat edilmezse iş yerinde kazalar kaçınılmaz olacaktır ve de çalışanların sağlığı olumsuz yönde etkilenecektir. 3M iş sağlığı ve güvenliği ürünleri bulundurmak iş yerinin yönetici kadrosunun görevidir. İş güvenliğinin ve sağlığının göz önünde bulundurarak gerekli materyalleri bulundurmak iş yerinin görevidir. Bu materyalleri eksiksiz bir şekilde kullanmak ise işçi ve çalışanların görevidir.

Kafanıza gelebilecek herhangi bir darbeden korunma amaçlı baret kullanılmaktadır. Yüksek sesli ve basıncı yüksek olan iş yerlerinde kulak ve duyma sistemlerinin zarar görmemesi için kulaklık veya kulak tıkacı kullanılır. Koruyucu gözlük gözlerinizin sağlığını tehlikeye atmamak için kullanılmaktadır. Kaynak gözlüğü ise kaynak yaparken ortaya çıkan ışık ve alev dalgasından gözleri korumak için kullanılır. Yüz maskesi aşırı tozlu ve hava yoluyla geçebilen rahatsızlıklar bulunuyorsa bu e kurtulmak için kullanılmaktadır. Koruyucu giysiler sayesinde bedeninize gelebilecek en ufak bir tehlikeyi önleyebilirsiniz. Koruyucu tulum koruyucu ayakkabılar özellikle kaynak ve demir işlerinde çalışanların tercih ettiği bir üründür.  İş yerlerinin çalışma şekline ve bulunan ortamına göre 3M iş sağlığı ve güvenliği ürünleri kullanılmaktadır.

İşverenlerin çalışanların sağlığı ve güvenliği için bu materyalleri mutlaka bulundurması gerekmektedir. Çalışanların ise kendi sağlıkları düşünerek olası kazalardan kendilerini korumak için bu ürünleri kullanması gerekmektedir. Aksi halde ortaya istenmeyen tatsız olaylar çıkabilmektedir. Bu olaylar iş veren için işçi kaybına yol açtığı gibi çalışanlar için sağlık problemi yaşamalarına neden olabilmektedir. İş yerlerindeki en büyük öncelik çalışanların sağlığını koruması olmalıdır.

 

3M İş Güvenliği Malzemeleri Çeşitleri

Buradaki malzeme çeşitliliği gerçekten inanılmaz boyutlarda. Kulaklık, gözlük, maske, baret, eldiven ve aklınıza gelecek pek çok nitelikli malzeme ile birlikte, çözüm oluşturmak çok daha kolay olmaktadır. Giderek zengin bir yelpaze oluşturmuş olan 3M iş güvenliği malzeme çeşitleri, işinizi daha kolay hale getirmektedir. Bu kaliteli çeşitler ve çok sektörün daha verimli çalışmasına önemli bir performans katkısı yapmaktadır. Aynı zamanda çalışanların kendini rahat hissetmesi için, burada önemli çözümler kendini göstermektedir.

3M İş Güvenliği Malzemeleri Özellikleri

Koruyucu ve önleyici ürünler olarak kullanılmaktadır. İş yerlerinde yaşanabilecek kazalardan ve sağlığı bozmaya yönelik çalışma ortamlarında koruyucu görevi yapmaktadır. Oluşabilecek kazaların önlenmesinde kullanılır. Örneğin çok basınçlı ve yüksek seli bir ortamda çalışılıyor ise kulak tıkacı ve kulaklık kullanarak kulak organının zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Yine aynı şekilde kaynak yapılan bir iş yerinde kaynak maskesi bulunması zorunludur. Aksi taktirde görme kaybı yaşayabilir ve göz sağlığınız bozulabilir.

 

3M iş Güvenliği Malzemeleri Fiyatları

İnanılmaz derecede faydası ve kalitesi kendini ispatlamış ürün modellerinden bahsetmek lazım. Eli, yüzü, akciğerleri ve fiziksel olarak pek çok farklı noktayı koruyan seçenekler, iş güvenliği ve iş sağlığı konusunda önemli bir avantaj yaratmaktadır. Aynı zamanda mesleki hastalıklar konusunda çalışanları destekleyen nitelikte ürünlerin, 3M güvenliği malzeme fiyatları ile birlikte rakamsal boyutlarda önemli bir avantaja sahip olduğu görülmektedir. Fiyatı uygun kendi kaliteli tercihlerin her biri, burada kendince önemli bir yüksek standardı oluşturmaktadır. Kullanmaktan keyif aldığınız ve mutluluk duyduğunuz her bir seçenek, ürün kalitesinin yüksek standartları için iyi bir örnek oluşturmaktadır.

 

EN İYİ 3M İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ FİYATLARI

İş güvenliği standartlarını kaliteli firma bütünlüğü ile birlikte gözden geçirmek çok önemli bugün piyasada farklı seçenek ortaya çıktığı gibi, en iyi 3M iş güvenliği malzeme fiyatları işinizi kolaylaştıran daha cazip fırsatları gözler önüne getirmektedir. Sorumluluk bilinci sahibi olan ve kabiliyetini en iyi şekilde kendi sektöründe kullanan insanların, bu çarpıcı hizmetlerden en iyi şekilde faydalanması mümkün olmaktadır.

 

Belli bir standart kalitesine sahip olmuş ve bu kaliteyi en iyi şekilde korunmuş olan malzemeler, kullanan kişilere çok büyük katkılar sağlamaya devam etmektedir. Önemli bir teknolojinin bugün pek çok kişiye armağanı olarak gördüğümüz koruyucu nitelikli malzemeler, çalışma performansını etkiliyor ve iş güvencesini en iyi şekilde ortaya koyuyor. Uygun fiyatlı seçenekler ile beraber burada karşınıza çıkmış olan fırsatların, tüm çalışanlar adına iyi bir örnek teşkil ettiğini söyleyebiliriz.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.