İş Elbiseleri » İş Önlükleri
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Garanti

Metal Örgü Önlük

 

Çelik Örgü Önlük Özellikleri 

 

Önlükler kesilmeye karşı kısıtlı koruma sağlar ve sadece iş hafifken ve vücuda doğru güçlü kesme hareketleri olmadığında uygundur. Bu seviyedeki giyecek parçaları sadece dar kesicili bıçakların kullanıldığı durumlar gibi tehlike seviyesinin düşük olduğu çalışma durumları için uygundur. Dar ağızlı bıçaklar, bıçağın vücuda doğru yönlendirildiği çalışmada performans seviyesi 1 giyecek parçalarında kullanılır.

 

Önlükler vücuda doğru yönlendirmenin olmadığı kesme hareketlerinde ince uçlu bıçak kullanılması durumunda, mezbaha ve kemik soyma işlemleri ve işleme sanayinde kullanım için uygundur. Bunlar, aynı zamanda geniş uçlu bıçağın vücuda doğru yönlendirildiği kesme hareketlerinde kullanım için de uygundur. Bu seviyedeki giyecek parçaları sadece dar kemik sıyırma bıçaklarının büyük hayvanlarda kullanılması durumu gibi tehlike seviyesinin düşük olduğu çalışma durumları için uygundur.

 

Ağır hayvan etleri ile ilgili çalışmalarda performans seviyesi 2 koruma gereklidir. Bundan dolayı, ultra dar kesicili bıçaklar performans seviyesi 2 giyecek parçalarıyla bile kullanılmamalıdır.Bıçak ve benzeri kesici kullanımlarından kaynaklanabilecek kesilmelere ve yaralanmalara karşı kesin koruma sağlanması amacıyla üretilmişlerdir.

 

Malzeme: Paslanmaz çelik

 

Çelik Örgü Önlük Standartları 

 

Starline önlükler EN ISO 13998:2003 (Koruyucu giyecekler- Bıçak batması ve kesmesine karşı koruyucu önlükler, pantolonlar ve yelekler) Avrupa standardına göre üretilmiştir. Normal çalışma koşulları düşünülerek dizayn edilmiştir.

 

Çelik Örgü Önlük Kullanım Alanları 

 

Starline metal örgü önlükler, bıçak veya benzeri ürün kullanımında olluşabilecek kesilmelere veya diğer yaralanmalara karşı kesin koruma sağlar. Bu önlükler özellikle mezbahalarda, et işleme tesislerinde, endüstriyel mutfak ve işletmelerde, kesimhanelerde, balık ve kabuklu deniz ürünleri işleme tesislerinde, kümes hayvanları tesislerinde, büyük ölçekli kamu kantinlerinde ve süpermarketlerde, plastik ve deri işleme alanlarında, tekstil sektöründe, terzilik ve kağıt işlerinde, ahşap ve cam işleme işlerinde ve laboratuar gibi ortamlarda kullanılabilir.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Güzeller Mah. İbrahim Ağa Cad. No:32 Gebze / Kocaeli

02626440407
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.